Публічний договір

page_border

Інтернет-магазину «kimberli.ua»

 

Цей Публічний договір (оферта) (далі по тесту - Договір), є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу готових ювелірних виробів виробництва ТОВ «Ювелірний Дім« Кімберлі », через Інтернет-магазин, що знаходиться на Інтернет-ресурсі з доменним ім'ям: http: // www.kimberli.ua або під індивідуальне замовлення, відповідно до ст. 6, 633, 634, 638, 641, 642 Цивільного кодексу України, беззастережним прийняттям умов якого вважається акцепт цього Договору.

Договір укладається між Вами (користувачем сайту http: // www.kimberli.ua, далі - Покупець), та

Фізичною особою-підприємцем Турава Максим Мерабьевіч (надалі - Продавець), в рамках і на умовах, визначених в даному суспільний договір (надалі - Договір).

 

Визначення в Договорі
1.1. Продавець - Фізична особа-підприємець Турава Максим Мерабьевіч, суб'єкт господарювання, який займається продажем ювелірних виробів виробництва ТОВ «Ювелірний Дім« Кімберлі »необмеженому колу осіб.

1.2. Акцепт - повне й беззастережне прийняття Покупцем пропозиції про придбання ювелірних виробів Продавця шляхом оформлення замовлення за допомогою Інтернет-магазину Виконавця і оплати вартості ювелірних виробів одним із способів, зазначених у даному Договорі.

1.3. Покупець - фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка прийняла пропозицію укладення цього Договору шляхом Акцепту його умов.

1.4. Ювелірні вироби - розміщення на сайті http: // www.kimberli.ua ювелірні вироби виробництва ТОВ «Ювелірний Дім« Кімберлі »із золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів, гарячої емалі і / або без вставок (далі - Вироби).

1.5. Сайт (Інтернет-магазин, Інтернет-ресурс) - сукупність програмних і апаратних засобів з унікальною адресою в мережі Інтернет, а саме http://www.kimberli.ua разом з інформаційними ресурсами, що знаходяться в розпорядженні Продавця і забезпечують доступ юридичних та фізичних осіб до цих інформаційних ресурсів та інших інформаційних послуг через мережу Інтернет.

1.6. Індивідуальне замовлення - це замовлення який передбачає здійснення Покупцем замовлення Вироби яке відсутнє або в разі, якщо Покупець хоче змінити вже існуючу модель Вироби, або замовити нове Виріб з індивідуальними побажаннями.

1.7. Користувач - особа, будь-яким чином використовують інформацію Інтернет-ресурсу www.kimberli.com.ua.

 

загальні положення
2.1. Даний Договір укладається між Продавцем і Покупцем в момент оформлення Покупцем замовлення через Інтернет-магазин. Факт укладання Договору підтверджується оплатою Покупцем замовленого ювелірного виробу одним із способів, зазначених у даному Договорі. Договір, укладений Покупцем шляхом прийняття (акцепту) цієї публічної оферти, має юридичну силу відповідно до ст. 642 Цивільного

кодексу України та є рівносильним договору, підписаному між ФОП Турава Максим Мерабьевіч і Покупцем.

2.2. Покупець, при оформленні замовлення через Інтернет-магазин, зобов'язується надавати про себе повну і достовірну інформацію, а також підтверджує свою згоду з умовами даного Договору і зобов'язується сумлінно їх виконувати.

2.3. Покупці та інші Користувачі (особи, яким-небудь чином використовують інформацію інтернет-ресурсу) Інтернет-ресурсу www.kimberli.com.ua, приймають, і зобов'язуються дотримуватися Правил користування інтернет-ресурсом, викладені в даному Договорі (надалі - Правила).

2.4. Надаючи свої персональні дані, Користувач дає згоду на їх обробку відповідно до чинного законодавства України, а також, дає згоду на отримання інформації (розсилок) від Продавця за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень на вказаний номер телефону при оформленні замовлення. Відповідальність за збір та зберігання даних зазначених в даному пункті є Продавець.

2.4.1. Метою збору і обробки персональних даних на Інтернет-ресурсі є підтримка комунікацій з Користувачами, в т.ч. надання Користувачам доступу до використання Інтернет-ресурсу, забезпечення можливості обробки замовлень Покупців, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України (в тому числі з метою попередження та / або припинення незаконних і протиправних дій користувачів).

2.4.2. Продавець приймає всі заходи, необхідні для захисту персональних даних користувачів від незаконної обробки, в тому числі від незаконного доступу до персональних даних, їх випадкової втрати або знищення.

2.4.3. Продавець надає доступ до персональних даних користувачів лише тим своїм працівникам і партнерам, яким ця інформація необхідна для забезпечення функціонування Інтернет-ресурсом та надання Користувачам можливості користуватися функціоналом Інтернет-ресурсу.

2.4.4. Продавець і Адміністрація Сайту не несе відповідальність за збір платіжними системи системами і їх модулями размещ