Доставка і гарантія

page_border

Доставка від KIMBERLI: коли відстань не має значення

Зручні способи доставки - точний час і місце

 

Ювелірний дім KIMBERLI пропонує наступні види доставки:

  • безкоштовна доставка кур'єром до дверей;
  • самовивіз з магазинів мережі.

Ми безкоштовно доставимо вироби в будь-яку точку України, у зручний для клієнта час:

  • в офіс;
  • до місця романтичного побачення або
  • прямо до дверей оселі;
  • у відділення нової пошти

Доставка по місту здійснюється протягом 1 робочого дня після оплати. Доставка в інше місто – з урахуванням умов перевізника та кур’єрської служби.

Ювелірні вироби ручної роботи також можна забрати самостійно з магазинів мережі KIMBERLI JEWELRY HOUSE.

Високі стандарти якості: гарантія на ювелірні вироби

Бренд KIMBERLI має бездоганну репутацію, яка з часом тільки зміцнюється. Все це – завдяки безкомпромісному підходу до якості наших творінь. Ми пропонуємо своїм клієнтам ексклюзивні ювелірні вироби найвищого ґатунку та преміального рівня. Бездоганні матеріали в їх складі – обов'язкові вимоги до виробництва прикрас від KIMBERLI JEWELRY HOUSE вже більше 15 років.

Документи на ювелірні вироби ручної роботи

Експерти Ювелірного Дому гарантують справжність матеріалів: дорогоцінні метали купуються в сертифікованих банках, а кращі дорогоцінні камені поставляють з Бельгії та Ізраїлю. Вони мають міжнародні сертифікати G.I.A. і H.R.D.

При покупці, кожен клієнт отримує чек, бирку та паспорт, який підтверджує справжність виробу і всіх його компонентів. Рекомендуємо зберігати їх після покупки.

Всі авторські ювелірні прикраси відповідають нормам ДСТУ 3527-97 "Ювелірні вироби з дорогоцінних матеріалів". Крім того, на кожному з них є механічна або лазерна проба державного зразка Пробірної Палати України.

Скільки б часу не минуло з моменту покупки, цінність ваших ексклюзивних прикрас буде тільки рости! Тому, що вони не просто прикрашають день сьогоднішній, а й є найвигіднішими інвестиціями в майбутнє вашого фамільного древа!

 

Ексклюзивні ювелірні вироби є, безумовно, безцінним товаром. Їх покупці передують докладні консультації, хвилююча примірка, обговорення деталей виробу та саме замовлення. Ми намагаємося не просто підібрати ексклюзивні обручки, браслети, сережки або ланцюжки, а зрозуміти справжні, природні бажання клієнта, що йдуть з самого серця. У ста випадках зі ста звернень до нас, справжні цінителі краси, витонченості, майстерності та якості матеріалів знаходять саме те, що шукали!

Вибір завершується оплатою та вирішенням питання про те, як клієнтові зручніше та простіше забрати довгоочікуваний предмет ювелірного мистецтва.