FAQ

FAQ

Часті питання

Ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають. Компанія "Кімберлі" дає довічну гарантію на власні вироби

Ні, ми пропонуємо лише вироби із золота

Наші ювелірні вироби мають державні пробірні клейма, пломби і товарні ярлики. При покупці в наших магазинах і в онлайн бутіку ми гарантуємо відповідність зазначених параметрів ювелірного виробу на бірці реальним (наприклад: 585 проба золота, вага золота і вставки і т.д.). З кожною покупкою ювелірного виробу Ви отримуєте чек, бірку і паспорт, який підтверджує справжність прикраси.

Отримати точну інформацію про прикрасу і коштовне камінгя в ньому Ви можете в картці товару в розділі "Властивості" або звернувшись до нашого менеджера за телефоном +38 063 888 7 222. Також уся інформація розміщується в паспорті виробу.

Усі вироби виготовляються в Україні на нашому заводі, розташованому в м Вінниця.

При оформленні замовлення через інтернет-магазин Ви отримуєте ювелірний виріб у нашій фірмовій упаковці "Kimberli" з усіма супровідними документами.

Ціноутворення залежить від ваги виробу, характеристик каменю - чим характеристики каменю вищі, тим вища вартість виробу.

Змінити вже існуючу модель, поміняти вставки або створити зовсім нову прикрасу допоможуть наші модельєри і майстри згідно з Вашим індивідуальним побажанням. Сума передоплати становить 50% від загальної суми замовлення. Разом із замовленням Ви отримаєте повний пакет супровідних документів. Термін виготовлення - 14 - 21 день.

У наших виробах ми використовуємо тільки натуральне коштовне та напівкоштовне каміння