Про компанію

page_border

Ювелірний дім KIMBERLI – історія натхнення та успіху

Ювелірний дім KIMBERLI – це ювелірні прикраси поза часом, невід’ємна частина вашої особистої сімейної історії та найкращий подарунок особливій людині. Залишивши за плечима 15 років досвіду, бренд ступив в майбутнє, кардинально змінивши лице. Новий KIMBERLI – це сучасна класика. Авторські прикраси з натуральних каменів, які не втрачають актуальності в майбутньому, об'єднуючи в собі чудовий смак сьогоднішніх і хвилюючі ескізи завтрашніх трендів. Наші прикраси – це дзеркало часу, покликане колекціонувати виключно щасливі моменти життя.

Ми завжди поряд, коли ви хочете:

 • освідчитися у коханні, подарувати частку своєї душі;
 • підкреслити повагу і віддячити за щирість;
 • привітати зі святом особливу людину!

Тому що ювелірні вироби із дорогоцінними каменями здатні висловити сильні та одночасно ніжні почуття краще. Навіть такі, які складно пояснити словами… Глибинна філософія бренду завжди залишається незмінною. Основна мета наших творців – класичні ювелірні прикраси найвищого класу з бездоганною якістю, створені для цінителів традицій і досконалості. Ювелірний Дім KIMBERLI – це ексклюзивні прикраси ручної роботи, що запалюють очі та зігрівають серця. Розкіш, яка варта вічності та дизайн, якому немає повторення.

Виробництво та мережа збуту: основа якості та гордості

Бренд KIMBERLI був заснований в 2005 році, у Вінниці, ювелірній столиці України та кузні майстрів ювелірної справи, відомої далеко за межами країни. Своїм ім'ям компанія віддає належну повагу найбільшому в світі родовищу алмазів – місту Кімберлі в Південній Африці. Воно стало символом, вагомим ім'ям в алмазній промисловості, та гордістю нації, завдяки KIMBERLI JEWELRY HOUSE.

Основна спеціалізація компанії – виробництво ювелірних прикрас із дорогоцінними каменями найвищої якості. Творчий підхід, майстерність, високі стандарти та найтонша ручна робота над кожним виробом сприяли тому, що компанія швидко зайняла гідне місце серед виробників прикрас класу LUX. Кажуть, що ми потрапили не лише в ТОП, а в саме серце та залишилися там назавжди…

Минав час, ми росли та розвивалися. Для зручності клієнтів, крім оффлайн магазинів, маємо сучасний інтернет-магазин, завдяки якому ексклюзивні ювелірні прикраси ручної роботи доступні поціновувачам розкоші по всьому світу. Сьогодні саме ми задаємо тон в дизайні прикрас виробникам України. Найкращі наші твори щорічно представляють український ювелірний бренд на міжнародних виставках, незмінно одержуючи високі оцінки та винагороди.

Наші фахівці – найкращі в Україні та світі 

Чому обручки ручної роботи від KIMBERLI кружляють голову, змушуючи серце битися частіше? Тому, що в основі кожного виробу закладений унікальний дар майстрів Будинку. Їм, як невидимим світлом, пронизана душа, безсмертний метал і камінь унікальних витворів. Цей Дар, то справжня таємниця, яку ми ретельно зберігаємо. Щоб виготовити ексклюзивні прикраси, необхідно бути кращим ювеліром!

Майстри, модельєри і дизайнери опановують довічний навик створювати еталонні дорогі ювелірні прикраси, постійно підвищують та загартовують свій рівень. Бездоганна школа навчання із багаторічним досвідом дає найкращу базу, а далі – тільки любов, талант та щире бажання працювати на майбутнє. Техніка творців за 15 років доведена до досконалості в плані якісної відповідності та незвичайного підходу до створення дизайн-проектів.

Крім практичного навчання, члени команди подорожують світом, відвідуючи найбільші профільні виставки, вивчаючи нові технології, обладнання, тренди в дизайні. Кожен співробітник Ювелірного Дому відноситься до роботи, як до справи всього життя. Саме тому наші фахівці взяли найвищу планку майстерності в своїй сфері, ставши яскравим прикладом для колег.

Створюючи ювелірні прикраси ручної роботи, майстри розробляють не просто сережки або ексклюзивні кільця з каменів і золота. Вони завжди прагнуть більшого. Адже клієнти KIMBERLI JEWELRY HOUSE гідні того, щоб в їх руках коштовності оживали, випромінювали світло, рухалися та ... дихали. Тому що справжні коштовності – безцінні!

Клієнти – нескінченна дружба і любов

Заради кого все це створюється? Заради клієнтів бренду, роками відданих нам душею та нових, сміливих та яскравих. Хто вони, амбасадори KIMBERLI? Вони – унікальні:

 • чоловіки та жінки;
 • активні й успішні в житті та кар'єрі;
 • лідери, націлені на результат;
 • вільні й сучасні;
 • учасники яскравих подій;
 • цінують сервіс і свободу вибору;
 • щирі й коректні.

В арсеналі клієнтів бренду – ювелірні бібліотеки, де зібрані найкращі ексклюзиви. Ми пишаємось тим, що у них є прикраси ручної роботи з натуральних каменів від нашого Ювелірного Дому.

Сучасний асортимент: тонке відчуття стилю

Ювелірні прикраси – це предмети високого ювелірного мистецтва, які не підвладні швидкоплинним трендам і тенденціям.  Ми завжди мріяли про те, щоб наші витвори стали фамільними реліквіями. Поступово, ця мрія стала реальністю: разом із ребрендінгом, ми отримали нове лице KIMBERLI та нових шанувальників, справжніх поціновувачів та колекціонерів.

Запрошуємо у чарівний світ, де народжуються ювелірні дива! Найважливішу роль відіграє асортимент. Цінителів краси підкорюють як авторські обручки та прикраси для повсякденного життя, так і розкішні ексклюзивні вироби ручної роботи з великими каменями. Тут створюють авторські ювелірні прикраси тільки з золота та дорогоцінних каменів. Серед фаворитів – діаманти, сапфіри, рубіни та смарагди. Серед виробів:

 • ексклюзивні обручки;
 • авторські браслети;
 • ланцюжки та кольє;
 • сережки та пусети;
 • запонки та затискачі;
 • підвіски та брошки;
 • комплекти та багато іншого.

Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам унікальні можливості створити власний, унікальний образ. Кожна колекція прикрас від KIMBERLI має свою цінність і свій посил:

 1. KIMBERLI CLASSIC – для жінок, які прагнуть бути чуттєвими та сексуальними. Ювелірні вироби колекції дозволять представницям прекрасної статі відчути свободу і задоволення, різноманітність і насолоду, повагу та визнання.
 2. KIMBERLI NEW – для тих, хто вміє бачити найдрібніші деталі прикрас, які виділяють їх серед інших схожих. Ексклюзивні ювелірні вироби підкреслять індивідуальний смак, прагнення до самореалізації та дух свободи.
 3. KIMBERLI LITE – для «суперзірок», що люблять створювати тренди, звикли отримувати овації в будь-якому місці та будь-якій ситуації. Колекція підкреслює високий статус її власниці, бездоганне почуття смаку та стилю.
 4. KIMBERLI PREMIUM – обирають ті, хто любить спокій та стабільність. Прикраси цієї колекції допоможуть відчути впевненість у майбутньому, бо вони – це правильна інвестиція в фамільну історію сім'ї.

Але і це – не все, що Ювелірний Дім KIMBERLI робить для своїх клієнтів. Ми розуміємо, що навіть найвибагливіші поціновувачі краси знайдуть в нашій лінійці виріб для себе. Але якщо клієнт бажає мати щось персональне або хоче спробувати себе у якості дизайнера, то є можливість змінити існуючу або створити абсолютно нову прикрасу за допомогою дизайнерів KIMBERLI ATELIER.

Унікальність та якість витворів мистецтва: по той бік таємниці

З чого починається чарівництво? Саме з проекту. Неймовірно цікаві деталі народжуються в серці художника-дизайнера, лягаючи на папір щільними штрихами, здобуваючи колір, форму та зміст. Поступово, день за днем, ескіз стає реальністю: потужна синергія талановитих рук, допитливого розуму та тонкої душі завершує процес. Народжується шедевр, ім'я йому – KIMBERLI. Він – втілення пристрасті, нескінченного прагнення до майбутнього, з любов'ю до сьогодення.

Технічно, наші авторські ювелірні вироби абсолютно бездоганні. Всі камені закріплюються виключно вручну. Вони збільшують свої властивості мерехтіння за рахунок спеціальних технологій, які до сих пір ніхто не повторив. Перед виходом у світ, витвір ювелірного мистецтва ретельно перевіряється експертами Будинку. Лише після критичного огляду, він відправляються на вітрину.

Ми дуже прискіпливі до матеріалу. Дорогоцінний метал купується в спеціальних сертифікованих банках, які мають у своєму розпорядженні бездоганну репутацію і гарантують чистоту походження матеріалу. Всі ювелірні прикраси нашого бренду виготовлені виключно з золота.

Камені ми найчастіше закуповуємо в Бельгії або Ізраїлі, попередньо перевіряючи якість. Вони мають міжнародні сертифікати G.I.A. та H.R.D. Професійні геммологи з багаторічним досвідом вручну відбирають камені, враховуючи суворі стандарти ювелірного дому KIMBERLI.

Клієнтський сервіс: все, та навіть більше

Сервіс. Про нього слід сказати окремо! Крім KIMBERLI ATELIER, ми пропонуємо цілий ряд послуг:

 • безстрокову гарантію на всі вироби;
 • послуги персональних консультантів по стилю;
 • примірку вдома;
 • гнучку систему оплати;
 • доставку кур'єром до дверей;
 • програму лояльності;
 • подарункові сертифікати на ексклюзивні ювелірні вироби;
 • щедрі партнерські програми в рамках лояльності.

Наші ювелірні вироби ручної роботи мають державні пробні клейма, пломби та товарні ярлики. При покупці в магазині або онлайн бутіку, гарантуємо відповідність зазначених параметрів виробу на бирці, надаючи клієнтові чек, бирку і паспорт, що підтверджує справжність.

Ювелірні прикраси – це предмети краси, які роблять людей щасливими. Щастя та посмішка кожного клієнта – це предмет нашої гордості! Покупці будинку KIMBERLI – це люди з вишуканим смаком, які обирають дорогі ювелірні прикраси з розумом та бездоганним почуттям стилю. Вони цінують свій час і гроші, уважно прораховують всі ходи зараз і на майбутнє. Завдяки нашим клієнтам Ювелірний Дім KIMBERLI постійно розвивається і ніколи не припинить ці чудові метаморфози!