О компании

page_border
2005
Заснування Ювелірного
дому KIMBERLI

Бренд KIMBERLI був заснований в 2005 році, у Вінниці, ювелірній столиці України та кузні майстрів ювелірної справи, відомої далеко за межами країни. Своїм ім'ям компанія віддає належну повагу найбільшому в світі родовищу алмазів – місту Кімберлі в Південній Африці. Воно стало символом, вагомим ім'ям в алмазній промисловості, та гордістю нації, завдяки KIMBERLI JEWELRY HOUSE.

2018
Основна спеціалізація компанії

Основна спеціалізація компанії – виробництво ювелірних прикрас із дорогоцінними каменями найвищої якості. Творчий підхід, майстерність, високі стандарти та найтонша ручна робота над кожним виробом сприяли тому, що компанія швидко зайняла гідне місце серед виробників прикрас класу LUX. Кажуть, що ми потрапили не лише в ТОП, а в саме серце та залишилися там назавжди…

2021
Сьогодні саме ми задаємо тон

Минав час, ми росли та розвивалися. Для зручності клієнтів, крім оффлайн магазинів, маємо сучасний інтернет-магазин, завдяки якому ексклюзивні ювелірні прикраси ручної роботи доступні поціновувачам розкоші по всьому світу. Сьогодні саме ми задаємо тон в дизайні прикрас виробникам України. Найкращі наші твори щорічно представляють український ювелірний бренд на міжнародних виставках, незмінно одержуючи високі оцінки та винагороди.

Ми завжди поряд, коли ви хочете:
Освідчитися у коханні, подарувати частку своєї душі;
Підкреслити повагу і віддячити за щирість;
Привітати зі святом особливу людину!
Наші фахівці – найкращі в Україні та світі

Чому обручки ручної роботи від KIMBERLI кружляють голову, змушуючи серце битися частіше? Тому, що в основі кожного виробу закладений унікальний дар майстрів Будинку. Їм, як невидимим світлом, пронизана душа, безсмертний метал і камінь унікальних витворів. Цей Дар, то справжня таємниця, яку ми ретельно зберігаємо. Щоб виготовити ексклюзивні прикраси, необхідно бути кращим ювеліром!

Майстри, модельєри і дизайнери опановують довічний навик створювати еталонні дорогі ювелірні прикраси, постійно підвищують та загартовують свій рівень. Бездоганна школа навчання із багаторічним досвідом дає найкращу базу, а далі – тільки любов, талант та щире бажання працювати на майбутнє. Техніка творців за 15 років доведена до досконалості в плані якісної відповідності та незвичайного підходу до створення дизайн-проектів.

Клієнти – нескінченна дружба і любов

Заради кого все це створюється? Заради клієнтів бренду, роками відданих нам душею та нових, сміливих та яскравих. Хто вони, амбасадори KIMBERLI? Вони – унікальні:

 • чоловіки та жінки;
 • активні й успішні в житті та кар'єрі;
 • лідери, націлені на результат;
 • вільні й сучасні;
 • учасники яскравих подій;
 • цінують сервіс і свободу вибору;
 • щирі й коректні.

В арсеналі клієнтів бренду – ювелірні бібліотеки, де зібрані найкращі ексклюзиви. Ми пишаємось тим, що у них є прикраси ручної роботи з натуральних каменів від нашого Ювелірного Дому.

Сучасний асортимент: тонке відчуття стилю

Ювелірні прикраси – це предмети високого ювелірного мистецтва, які не підвладні швидкоплинним трендам і тенденціям. Ми завжди мріяли про те, щоб наші витвори стали фамільними реліквіями. Поступово, ця мрія стала реальністю: разом із ребрендінгом, ми отримали нове лице KIMBERLI та нових шанувальників, справжніх поціновувачів та колекціонерів.

Запрошуємо у чарівний світ, де народжуються ювелірні дива! Найважливішу роль відіграє асортимент. Цінителів краси підкорюють як авторські обручки та прикраси для повсякденного життя, так і розкішні ексклюзивні вироби ручної роботи з великими каменями. Тут створюють авторські ювелірні прикраси тільки з золота та дорогоцінних каменів. Серед фаворитів – діаманти, сапфіри, рубіни та смарагди. Серед виробів:

Унікальність та якість витворів мистецтва: по той бік таємниці

З чого починається чарівництво? Саме з проекту. Неймовірно цікаві деталі народжуються в серці художника-дизайнера, лягаючи на папір щільними штрихами, здобуваючи колір, форму та зміст. Поступово, день за днем, ескіз стає реальністю: потужна синергія талановитих рук, допитливого розуму та тонкої душі завершує процес. Народжується шедевр, ім'я йому – KIMBERLI. Він – втілення пристрасті, нескінченного прагнення до майбутнього, з любов'ю до сьогодення.

Технічно, наші авторські ювелірні вироби абсолютно бездоганні. Всі камені закріплюються виключно вручну. Вони збільшують свої властивості мерехтіння за рахунок спеціальних технологій, які до сих пір ніхто не повторив. Перед виходом у світ, витвір ювелірного мистецтва ретельно перевіряється експертами Будинку. Лише після критичного огляду, він відправляються на вітрину.

Клієнтський сервіс: все, та навіть більше

Сервіс. Про нього слід сказати окремо! Крім KIMBERLI ATELIER, ми пропонуємо цілий ряд послуг:

 • безстрокову гарантію на всі вироби;
 • послуги персональних консультантів по стилю;
 • примірку вдома;
 • гнучку систему оплати;
 • доставку кур'єром до дверей;
 • програму лояльності;
 • подарункові сертифікати на ексклюзивні ювелірні вироби;
 • щедрі партнерські програми в рамках лояльності.

Наші ювелірні вироби ручної роботи мають державні пробні клейма, пломби та товарні ярлики. При покупці в магазині або онлайн бутіку, гарантуємо відповідність зазначених параметрів виробу на бирці