Індивідуальне замовлення

page_border

Змінити вже існуючу модель, поміняти вставки або створити зовсім нову прикрасу допоможуть наші модельєри і майстри згідно Вашим індивідуальним побажанням.

Виберіть прикрасу, що Вас зацікавила  та зв'яжіться з нами за номером телефону, вказаному на сторінці.

Або натисніть на кнопку "відправити запит", вкажіть Ваші контактні дані та побажання до виробу. Натисніть кнопку "відправити".

Наш консультант зв'яжеться з Вами найближчим часом.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ - ДО 14 ДНІВ
 
Сума передоплати становить 30% вартості загального замовлення. Разом із замовленням Ви отримаєте повний пакет супровідних документів.

Індивідуальне замовлення ювелірних виробів Kimberli

 Мрієте мати гарні та оригінальні прикраси, аналогів яких ні у кого немає? Хочете красиво і ефектно виділятися на фоні інших людей? Тоді індивідуальне замовлення ювелірних виробів Kimberli - саме те, що вам необхідно. Разом ми створимо саме ту прикрасу, яка буде вам до душі і вигідно доповнить ваш образ.

 Етапи виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням

Фахівці нашої компанії здатні виготовити на гідному рівні з високим ступенем відповідальності класичний або ексклюзивний ювелірний виріб за індивідуальним замовленням. Даний процес досить складний і трудомісткий, вимагає професійних знань і навичок, а також творче і художнє бачення. Складається він з таких основних етапів:

 •  Складання ескізу. Враховуються всі побажання і ідеї замовника, а також особливості того чи іншого виду виробу, які спочатку відображаються начерками і малюнками. Після остаточно затвердження створюється повноцінний ескіз у різних ракурсах.
 • Розробка 3D-моделі. Двомірний ескіз переноситься фахівцем в тривимірну програму, яка відтворює об'ємне зображення виробу. На даному етапі можливе внесення коригувань.
 • Формування. На базі 3D-моделі формується точна копія виробу з воску, виконується її виливок в метал. Це дуже відповідальний етап, від якого залежить точність готового прикраси. 
 • Виливок. Чисте золото змішується з лігатурою у відповідній до необхідної пробі кількості. Отриманий метал в розплавленому вигляді виливається в заздалегідь створену форму, йому дають час охолонути, після чого акуратно виймають.
 • Монтування. Здійснення складання виробу, якщо воно складається з декількох частин, з подальшою його підгонкою і грубим шліфуванням.
 • Шліфування та полірування. Поверхня металу шліфується і полірується за допомогою різних видів абразивів, після чого вона стає більш гладкою і щільною.
 • Пробірування. Готова прикраса перевіряється інспекцією. Вона піддається декільком аналізам, що підтверджує заявлену пробу металу. Результат завершується установкою відповідного клейма (проби).
 • Закрепка. Здійснення установки каменів, якщо вони передбачені, в спеціальні пази з подальшим їх запаюванням. Процес складний і відповідальний, тому що камені дуже тендітні.
   

  Хочете додати оригінальну родзинку і шарм в свій образ? А може вам необхідний оригінальний і дорогий подарунок близькій людині? Оформляйте у нас виготовлення високоякісного ювелірного виробу за індивідуальним замовленням, і ви не прогадаєте!