Акція: "Колесо бажань Kimberli"

page_border

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ “Колесо бажань Kimberli до дня матері”

 

Ми раді, що Ви бажаєте взяти участь в Акції “Колесо бажань Kimberli”. («Акція»). Ці Умови та Положення (далі – «Умови») регулюють питання, пов'язані з вашою участю в Акції. Беручи в ній участь, ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов, тому, ознайомтеся, будь ласка, з цими Умовами уважно. Якщо ви не згодні дотримуватись таких Умов, вам слід утриматися від участі в Акції. “Кімберлі” означає компанію ТОВ “Кімберлі Джевелері хауз” ЄДРПОУ 44086925, м. Вінниця, вул. Порика, 7

 

Участь. Для того, щоб взяти участь в Акції, ви повинні заповнити поп-ап форму на сайті kimberli.ua, і досягти віку 18 років або старше) в день заявки на участь.

 

Pагальні положення

1.1. Протягом Терміну проведення Акції (як визначено нижче) та відповідно до кількості, зазначеної в розділі 2.1 нижче, користувачі сайту kimberli.ua, які отримали поп-ап форму з інформуванням про акцію, можуть шляхом випадкової вибірки отримати Подарунок (як визначено нижче) з набору Подарунків, наданого Kimberli у рамках Акції. За певних умов, зазначених нижче, Учасники також матимуть можливість надіслати запрошення на сайт іншим користувачам. Такі запрошені користувачі також зможуть прийняти участь в акції і отримати можливість отримати Подарунок. Ви не можете отридмати подарунок більше одного разу на одне замовлення, використовуючи кілька ідентифікаторів або пристроїв у спробі обійти впорядковане проведення Акції, як зазначено в цих Умовах. Якщо ви використовуєте шахрайські методи або іншим чином намагаєтеся обійти ці Умови та впорядковане проведення Акції, ваша заявка може бути відсторонена від участі на власний розсуд Kimberli.

 

До Сайту та Учасників застосовуються положення та умови, викладені в Правилах та умовах публічної оферти, викладених на сторінці https://kimberli.ua/publichnij-dogovir

 

1.2. Участь в Акції є безкоштовною і не вимагає здійснення покупок або сплати будь-яких зборів.

 

1.3. Акція проводиться з 28 березня 2023 року до 09 квітня 2023 року 23:59:59 (UTC + 3) (далі – «Термін»).

 

1.4. Відправка контактних даних означає та складає подання «заявки» та участь в Акції та регулюється положеннями цих Умов.

 

1.5. Kimberli не несе відповідальності за заявки, не отримані вчасно або не отримані взагалі з будь-якої причини, у тому числі через технічну помилку або збій.

 

Подарунки

2.1. Відповідно до положень та умов, передбачених у цих Умовах, Учасники, яким буде надана можливість обертання (як визначено нижче) Колеса Фортуни, протягом періоду, вказаного нижче, матимуть право на отримання одного з наступних подарунків, обраних Ботом шляхом випадкової вибірки (Далі – «Подарунки»):

 

 

  1. Додаткова знижка 3% до кінцевої вартості замовлення

 

  1. Сертифікат на 1000грн

 

  1. Сертифікат на 3000грн

 

  1. Шампанське - пляшка Ігристого вина Martini Asti біле солодке 0.75 л 7.5% або аналог

 

  1. Діамант - розмір 0,02 карати + мішечок для зберігання

 

2.2. Активація та використання кожного Ваучера здійснюється відповідно до умов. Всі Подарунки надаються «як є» без будь-яких гарантій або запевнень, явних чи мається на увазі, фактично чи згідно із законом, незалежно від того, чи відомі вони в даний час чи чи діють надалі щодо придбання або використання Подарунку, включаючи, але не обмежуючись , щодо його якості, комерційної цінності або придатності для певної мети, і Kimberli справжнім у явно вираженій формі відмовляється від будь-якої відповідальності та / або зобов'язань щодо будь-яких характеристик або властивостей Подарунків, у тому числі у зв'язку з їх дійсністю, отриманням та використанням та зміною з боку Партнера, Подарунків та/або скасування щодо них.

 

2.3. Жодної грошової альтернативи або іншої заміни Подарунку не буде запропоновано. Подарунки надаються на умовах «НЕОБМІННОСТІ ТА НЕПОВЕРНОСТІ». Будь-яка активація та використання Подарунка, а також будь-які та всі пов'язані з Подарунком витрати, якщо такі є, включаючи, крім іншого, будь-які державні та/або місцеві податки, є виключною відповідальністю Учасника. Забороняється заміна подарунка або запиту грошового еквівалента Учасником.

 

2.4. Для отримання Подарунку Учаснику буде запропоновано, заповнити форму поп-ап акції. Відразу після відправки контактних даних за допомогою рандомайзера за номером телефону резервується Подарунок, який був обраний для нього автоматично методом випадкової вибірки. Далі Учаснику необхідно оформити замовлення на сайті Kimberli.ua, після чого надходить повідомлення з промокодом, що дозволяє отримати доступ до Подарунку, правила активації та використання якого, включаючи термін використання, визначаються правилами (умовами) Партнера. Кожен Учасник має право тільки на одне (1) Обертання, в той час як кількість Подарунків обмежена з розрахунку, що для одного Обертання Учасника призначено отримання лише одного Подарунка. У будь-якому випадку Учасник не може претендувати більш ніж на одне (1) обертання. Учасник матиме можливість передати Подарунок будь-якому іншому покупцю прикрас Kimberli зі своїх контактів замість того, щоб використовувати його самостійно. У такому разі Учасник підтверджує та визнає, що несе виняткову відповідальність за передачу Подарунку, і Kimberli не несе жодних зобов'язань щодо повторного надання Подарунку та/або надання Учаснику альтернатив та не несе жодної відповідальності щодо цього.

 

2.5. Кожен Учасник цим підтверджує свою згоду з тим, що наявність Подарунків під час Акції не гарантується, кількість Подарунків може бути повністю вичерпана до закінчення Терміну проведення Акції, і Учасник не має жодних прав або правомочностей у зв'язку з цим, та Kimberli не має жодних зобов'язань щодо повторного надання Подарунків та/або надання Учаснику альтернатив. Не відступаючи від будь-яких положень цієї Акції та на додаток до Параграфа 3.3, зазначеного нижче, Учасник цим підтверджує, що він не покладається на наявність Подарунків і відмовляється в максимально можливій мірі, що допускається чинним законодавством, від пред'явлення будь-яких претензій, які він може мати у зв'язку, а також щодо права на Подарунки.

 

2.6. Kimberli залишає за собою право змінити умови Акції та скасувати проведення Акції повністю або частково (у тому числі шляхом обмеження використання купонів, додавання або зменшення кількості Подарунків та/або опцій, або скасування будь-яких та всіх Подарунків тощо), або припинити цю Акцію в будь-який час без повідомлення, виключно на власний розсуд Kimberli і без будь-якої відповідальності зі свого боку. Рішення Kimberli з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції, будуть остаточними та обов'язковими.

 

Обмеження відповідальності; Відсутність гарантій

3.1. В АКЦІЇ АБО БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПРЕТЕНЗІЇ, БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ, ЩО ВІДНОСИТЬСЯ ДО АКЦІЇ. ЇХ ВИНИКНЕННЯ, І НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРАВОВОЇ ТЕОРІЇ АБО ТЕОРІЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ, НА ЯКИХ ОСНОВУЮТЬСЯ ПРЕТЕНЗІЇ.

 

3.2. ВСІ, ЩО ВКАЗУЄТЬСЯ І НАДАЄТЬСЯ Kimberli, тлумачиться «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО ПІДРОЗУМОВАНИХ. ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЙОГО ЯКІСТЬ, КОМЕРЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ ЧИ ПРИДАТНІ ДЛЯ ВИЗНАЧЕНИХ ЦІЛЕЙ. КРІМ ТОГО, КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ, ЗАПУЩЕННЯ, ЗАТРИМКИ АБО ЗМІНА РЕГУЛЮВАННЯ В РЕЗУЛЬТАТІ ДІЙ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ. УЧАСНИК ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО ВИКОНУВАТИ ОБОВ'ЯЗКИ З ОПЛАТИ ВСІХ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА ПОДАРУНКИ.

 

 

Інші положення

Акція та ці Умови регулюються законодавством Англії та Уельсу без урахування принципів колізійного права. Умовою участі в цій Акції Учасник погоджується з тим, що будь-які суперечки, які не можуть бути вирішені між сторонами, та причини дій, що виникають у зв'язку з цією Кампанією або пов'язані з нею, повинні вирішуватись індивідуально, без звернення до будь-якої форми колективного позову, виключно у суді. Крім того, у будь-якій такій суперечці за жодних обставин Учасник відмовляється претендувати на отримання винагороди або судових витрат та витрат, і цим відмовляється від усіх прав вимагати штрафних, побічних чи непрямих збитків, включаючи гонорари адвокатів.