Разом до Перемоги для України

post_border
15.09.2023

Благодійність і співчуття завжди проймали наше серце та підтримували нашу віру в краще майбутнє. У світлі складних викликів, перед якими стоїть Україна, допомога та підтримка стають надзвичайно важливими. Тож, коли спільні зусилля об'єднали добре серце та мету, сталася чудова річ - Лондонський Благодійний Вечір (London Charity Event).

Вечір став можливим завдяки об'єднанню друзів та небайдужих людей. Саме їх підтримка та небайдужість зіграли ключову роль у цьому благородному ділі. З великою гордістю повідомляжмо, що спільними зусиллями нам вдалося зібрати 30 875$ на автівки для ЗСУ!

Дякуємо партнеру благодійному фонду Княжа Україна, українській співачці Jamala та художниці сенсів Соні Морозюк за надання лотів. Для підтримки аукціону та збору коштів були надані безцінні лоти. Саме завдяки їм ми мали змогу зібрати кошти і зробити наших гостей власниками боксерських рукавичок з підписом Олександра Усика, вінілової платівки з підписом Jamala, картини з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та багато інших.

London Charity Event не був би можливим без наших партнерів та співорганізаторів. RGB idea group, Eruditis Business, London Business Club, агентство Volkova PR & Fashion, та спільнота UA in UK, разом із Kristian Decor, принесли свої зусилля, щоб зробити цей захід надзвичайним.

Генеральним спонсором вечора стала компанія Modern Expo, яка здійснила неоцінену підтримку. Вони вірили в цю справу та разом з нами зробили перший крок до перемоги.

Вечір не міг обійтися без музичної магії. Виступ фантастичної жінки, голос якої потрапляє у саме серце та зачаровує з перших нот - TAYANNA став окрасою заходу, доторкнувшись до сердець всіх присутніх.

London Charity Event став прикладом того, що єдність і небайдужість можуть творити дива. За спільних зусиль української громади Лондона, наших партнерів і співорганізаторів, разом із генеральним спонсором Modern Expo, ми змогли зібрати необхідні кошти для закупівлі автомобілів на користь Збройних Сил України.

Подарунки від Джамали, Олександра Усика, Валерія Залужного та інших стали символами надії і підтримки. Ці внески унікальні, і вони стали частиною історії, показуючи силу доброти та солідарності.

Ми щиро вдячні тим, хто долучився до цієї благородної справи. London Charity Event - це найкращий приклад того, як разом ми можемо змінювати світ та допомагати тим, хто потребує нашої підтримки. Нехай ця перемога завжди об'єднує нас.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
22 + ? = 23