Grand Imperial

post_border
04.11.2020

Grand Imperial – чарує частинами справжнього золота, зачаровує танцем в келиху і створює магію
"золотого смаку"

 


Для виробництва Grand Imperial використовує золото виключно чистотою у 23 карати / 968 проби та ретельно відбирають вино кращих фракцій з винограду сортів Аліготе, Шардоне, Рислінг.
Відомий факт, що при першій дегустації пінного напою з винограду, монах Дому П'єр Перін'он, пробуючи напій із золотистими бульбашками вимовив: "Я п'ю зірки".


Дивно, що про приготування в давнину різних напоїв під загальною назвою «питне золото» сьогодні практично не пишуть, але ж з перших років нашої ери це захоплення було вкрай популярно. Забезпечені та знатні люди обох статей протягом століть вживали питне золото в надії залишитися вічно молодими.

Вживанням золота було не поодиноким випадком, подібна практика широко застосовувалася в Середньовіччі, свідчить опублікований у Франції в 1583 році працю алхіміка і придворного лікаря Давида де Плани-Кампі під заголовком: «Трактат про справжній, неперевершеному, великому і універсальні ліки древніх, або ж про питне золоті, незрівнянної скарбниці невичерпних багатств ». ⠀
Робимо все, аби ця Київська ювелірна виставка в Одесі для Вас була незабутня!
З любов'ю, KIMBERLI JEWELLERY HOUSE та @grandimperial.ua

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
33 + ? = 34