500 000 ₴ на допомогу ЗСУ

post_border
20.10.2023

Ще раз ми переконуємося, що великі справи робляться разом, і коли люди об'єднують свої зусилля для блага та підтримки важливих справ, чудеса стаються. Нещодавно на благодійному вечорі, приуроченому до дня народження Ігоря Ільчишина, засновника бренду KIMBERLI, було зібрано кошти на підтримку Збройних Сил України. Вечір став неймовірною подією, яа об'єднала людей навколо важливої мети. Завдяки щедрості та доброті гостей вдалося зібрати неймовірну суму - 500 000 гривень. Але це лише початок історії. Ці кошти стали початком нових можливостей для покращення умов військових та підтримки їхньої роботи.

Основні досягнення цього благодійного вечора:

  • Придбання 2 автомобілів для військових частин А4638 та А3316. Ці автомобілі стануть надійними помічниками на передовій та допоможуть виконувати важливі завдання.


  • Закупівля 3 старлінків для військової частини А4773. Це обладнання важливе для забезпечення надійного зв'язку під час виконання завдань.

  • Ремонт автомобілів для військових. Догляд за технікою - це запорука її тривалого функціонування.

  • Підтримка фонду-партнера. Наша допомога не обмежується тільки обладнанням, вона поширюється на різноманітні благодійні ініціативи, які допомагають військовим у різних аспектах їхнього життя.

Звіт Ви можете побачити нижче на діаграмі.

Ця подія стала можливою завдяки неймовірній щедрості та доброзичливості гостей, а також професійній підтримці фонду Peremoga Ukraine. Вони виявили справжню силу спільної дії та довели, що разом ми здатні зробити неймовірні речі.

Ця історія - це свідчення про те, що кожен з нас може зробити внесок у підтримку військових та зробити свій вклад у створення кращого майбутнього.

 

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
11 + ? = 18