ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С РУБИНОМ — П285
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТОМ - П247
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТОМ — П397
ЗОЛОТОЙ КРЕСТИК С БРИЛЛИАНТАМИ — П183
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С РУБИНАМИ - П438
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТАМИ  — К1916
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТОМ - П430
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТАМИ — П225
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С САПФИРОМ - П326
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТАМИ  — К1926
ЗОЛОТАЯ ЦЕПОЧКА — Л001
3 360,00 грн
ЗОЛОТОЙ КРЕСТИК С БРИЛЛИАНТАМИ - П380
ЗОЛОТЫЕ ПУСЕТЫ С САПФИРАМИ — С2519
ЗОЛОТОЙ КРЕСТИК С БРИЛЛИАНТОМ — П217
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТАМИ  — К1988
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТОМ — П182
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТОМ  — К1924
ЗОЛОТОЙ КРЕСТИК С БРИЛЛИАНТОМ — П181
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТОМ  — К1852
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С РУБИНАМИ И БРИЛЛИАНТОМ - П328
ЗОЛОТЫЕ ПУСЕТЫ С ИЗУМРУДАМИ — С2390
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С БРИЛЛИАНТАМИ - П394
ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО С БРИЛЛИАНТОМ  — К1853
ЗОЛОТАЯ ПОДВЕСКА С ИЗУМРУДАМИ И БРИЛЛИАНТАМИ — П236

Ювелірний інтернет-магазин Кімберлі: ідеї подарунків для коханих людей!

Погодьтеся, що кохана людина заслуговує на щось особливе. Вибір подарунка - складний процес. Можна днями бігати по магазинах і натикатися на банальні речі, які і так дарує кожен. Але ж хочеться здивувати, Вам не хочеться «бути як всі», дотримуватись тенденцій і дарувати те, що буде у кожного пересічного. Це занадто банально для Вас, занадто просто для коханої людини. Ваш подарунок повинен здивувати, сказати разом з вами про почуття і побачити в погляді - «У мене вийшло, мій подарунок став частиною любові ...» Хочете зробити неповторний подарунок? Ювелірний інтернет-магазин Кімберлі допоможе в цьому! Наш онлайн-магазин - це зручний каталог, що включає тисячі оригінальних виробів.

Еталоном краси вважаються ювелірні вироби. Ексклюзивні прикраси при цьому займають особливе місце. Розуміючи це, багато ювелірних компаній роблять акцент саме на ексклюзивність. Існує безліч жіночих прикрас, таких як пусети, кольє, і чоловічі - запонки, персні, затискачі для краваток. Одним з популярних аксесуарів серед дівчат вважається золотий браслет. Кожна модель по-своєму оригінальна за рахунок різних каменів і кольору металу. Щоб у вашій скарбниці завжди були правильно підібрані аксесуари - ювелірний дім Кімберлі надав гарнітури. Ви також можете купити пусети з різним і неповторним дизайном. Якщо з якихось причин не підійшла інкрустація - за вашим бажанням ювеліри замінять камінь. У нас ви знайдете на свій смак класичні, або оригінальні золоті сережки (чого варта модель з діамантами і коралами). Наш каталог ексклюзивних ювелірних прикрас включає різноманітні вироби на будь-який смак!

 Жіноча шия - повинна чіпляти, заворожувати красою. Інтернет-магазин Кімберлі розуміє це як ніхто інший. Тому наші клієнти часто вирішують купити кольє або універсальну прикрасу - золоті хрестики. В першу чергу, це найсильніший оберіг, а якщо підібрати хрестик з топазом або сапфіром - воно перетворюється в деталь, яка неймовірно підкреслює жіночу красу. Щоб неповторно виглядати - подивіться золоті підвіски. Наш ювелірний дім пропонує підвіски класичної форми, і з оригінальним дизайнерським рішенням. Всі прикраси підходять для ділових зустрічей і романтичного вечора (доповнюючи вечірню сукню).

 Для сильної статі в ювелірному будинку можна купити золоті запонки та затискачі для краваток. Зробити подарунок чоловіку апріорі складне завдання. Адже він оцінює практичність і функціональність та не буде радіти марній дрібничці. В такому випадку, затискач для краватки або запонки стають відмінним рішенням. Класичні чоловічі запонки та затискачі неодмінно підкреслюють діловий стиль і статус власника як впевнену і цілеспрямовану людину. Якщо говорити про впевненість, то це - золоте кільце. Класичне ювелірний виріб, який вважається атрибутом відповідального кроку в житті. Наш інтернет-магазин пропонує різні кільця: жіночі, чоловічі, для заручин і звичайно - весільні. На сайті є різні моделі обручок з чистого золота. Крім доступного асортименту, в Кімберлі виготовляють ексклюзивні прикраси. Наші майстри зроблять все вручну за індивідуальними ескізами. Вам же залишається вручити заповітний подарунок власникові, або порадувати себе неповторною красою.

 Ми намагаємося зробити кожне замовлення щасливим. Тому приємна новина. - ціни в інтернет-магазині нижче роздрібних!